ElMar-IP Agency

Право інтелектуальної власності на торговельну марку

Реєстрація торгової марки

Торговельна марка – це позначення, яке використовується його власником для того, щоб відрізнити товари/послуги, які він виробляє, від аналогічних товарів/послуг, вироблених іншою особою. Торговельна марка може складатися як з одного слова, так і з комбінації слів, може включати в себе букви, цифри, графічні елементи, може бути об’ємною або представлена у виді голосового звуку або аромату. 

Для того, щоб отримати правову охорону, торговельна марка повинна відповідати певним вимогам, які передбачені відповідними законодавчими актами тієї країни, у якій така правова охорона запитується. У числі цих вимог наступне:

  • торговельна марка повинна мати розрізняльну здатність;
  • торговельна марка не повинна вводити в оману споживачів;
  • торговельна марка не повинна суперечити громадському порядку або моральним принципам.

Обсяг правової охорони, що надається торговельній марці, визначається її позначенням та переліком товарів/послуг, щодо яких торговельній марці надана правова охорона. Таким чином, заявлена торговельна марка не повинна бути ідентичною або схожою до ступеню змішення з торговельною маркою, стосовно якої іншому власнику раніше вже була надана правова охорона стосовно схожого переліку товарів/послуг. У більшості країн процедура попереднього пошуку торговельної марки наявна до подання заявки на реєстрацію для того, щоб виявити раніше подані/зареєстровані ідентичні або схожі до ступеню змішення торговельні марки, які можуть бути перешкодою для реєстрації заявленої торговельної марки.

Власник зареєстрованої торговельної марки має виключне право використовувати та розпоряджатися торговельною маркою, а також має виключне право забороняти іншим особам використання цієї торговельної марки без його на то згоди.

Скористайтеся нашим калькулятором для попереднього розрахунку вартості реєстрації своєї торговельної марки.

Вартість приблизна, так як вказано лише основні параметри реєстрації. При реєстрації торговельної марки необхідно передбачити багато аспектів. Наші фахівці готові допомогти вам розібратися в них та успішно зареєструвати торговельну марку.

Зверніть увагу! Для НЕРЕЗИДЕНТІВ України варто враховувати курс валют.

Щоб уточнити вартість реєстрації, а також отримати відповіді на всі питання, що цікавлять Вас, залиште свої контактні дані або ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ

Бажаєте зареєструвати свою торговельну марку, але не знаєте з чого почати?

Немає часу займатися реєстрацією ТМ?

Ми допоможемо Вам!

Залиште свої контактні дані і наші фахівці зв’яжуться з вами для безкоштовної консультації.

Отримати консультацію

*відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.