ElMar-IP Agency

МАГАЗИН ТОРГОВЕЛЬНИХ МАРОК

У нашому Магазині Торговельних Марок Ви можете купити вподобану Вами торговельну марку або продати зареєстровану Вами раніше торговельну марку на території  різних країн.

Продаючи торговельну марку Ви:

  • Продати торгову маркуотримуєте додатковий прибуток;
  • продовжуєте термін життя Вашого «дітища»- торговельної марки;
  • без додаткової оплати розміщуєте інформацію про Вашу торговельну марку в каталозі на нашому сайті;
  • отримуєте наш супровід для здійснення всіх необхідних дій, пов’язаних з відчуженням прав  на торговельну марку і внесенню відповідних змін в Реєстр зареєстрованих торговельних марок.

ТОМУ, ЯКЩО У ВАШОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ Є ТОРГОВЕЛЬНІ МАРКИ, ЯКІ ВИ НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЕ, БУДЕМО РАДІ РОЗМІСТИТИ ЇХ НА ПРОДАЖ У НАШОМУ МАГАЗИНІ ТОРГОВЕЛЬНИХ  МАРОК.

Купуючи торговельну марку Ви:

купити торгову марку

  • стаєте власником торговельної марки з дати укладання договору про передачу прав. Наприклад,  в Україні передача прав займає в середньому 3-4 міс., а не 1,5-2 роки в разі реєстрації нової торговельної марки;
  • отримуєте права використовувати торговельну марку (наносити торговельну марку на товар,  упакування, вивіску, етикетку, нашивку, бирку та інше., пропонувати торговельну марку на   продажу, використовувати в діловій документації, в рекламах, у мережі Інтернет); забороняти  іншим особам використовувати торговельну марку без Вашого дозволу; передавати право власності на торговельну марку (продавати) повністю або відносно частини заявлених товарів і послуг іншим особам, видавати особливі дозволи (ліцензії) на використання торговельної марки на основі ліцензійних договорів;
  • не переймаєтесь стосовно можливості винесення передчасної відмови в реєстрації Вашої торговельної марки, оскільки торговельна марка вже успішно пройшла реєстрацію на території країни реєстрації;
  • маєте можливість зареєструвати однойменний Вашій торговельній марці домен у зоні. UA на території України.
  • отримуєте наш супровід по здійсненню всіх необхідних дій пов’язаних з передачею прав на торговельну марку і внесенню відповідних змін в Реєстр зареєстрованих торговельних  марок.

ЯКЩО ВАМ СПОДОБАЛАСЬ ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА У НАШОМУ КАТАЛОЗІ, БУДЕМО РАДІ ДОПОМОГТИ ВАМ ЗДІЙСНИТИ КУПІВЛЮ ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ, А ТАКОЖ В РЕЄСТРАЦІЇ ПЕРЕДАЧІ ПРАВ ЩОДО ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ НА ТЕРИТОРІЇ КРАЇНИ РЕЄСТРАЦІЇ.